Ödeme Bilgisi

Anasayfa » Ödeme Bilgisi
share on facebook  tweet  share on google  print  

Ödeme Bilgisi

ÖDEME ŞEKİLLERİ

1) Ofisimize Gelerek Ödeme; elden nakit ödeme veya  Kredi kartınız ile Tüm Kredi kartlarına Tek Çekim  veya Taksitli olarak  (WolrldCard  veya Bonuscard ile) ödeme yapabilirsiniz.

2) Ofise Gelmeden Bankadan Ödeme; Aşağıdaki Banka hesaplarımıza havale ya da EFT ile  ödeme yapabilirsiniz;

BANKA BİLGİLERİ 

YURTİÇİ TURLAR İÇİN TL HESABIMIZ 

·    Garanti Bankası Büyükdere Caddesi Mecidiyeköy Şubesi (439) 

   Hesap No: 6699009  Hesap Sahibi: ŞEBNEM ERDİL ÖZDEMİR

   İban: TR10 0006 2000 4390 0006 6990 09   

·    İş Bankası  Kabataş Şubesi(1024)    

   Hesap No: 0287704   Hesap Sahibi: FİKRİ ÖZDEMİR

   İban: TR23 0006 4000 0011 0240 2877 04

 

 

·    Yapı Kredi Bankası  Taksim Meydan Şubesi(457)    

   Hesap No: 81376899   Hesap Sahibi: FOLKLORİK TURİZM

   İban: TR48 0006 7010 0000 0081 3768 99

 

   YURTDIŞI TURLAR İÇİN EURO VE DOLAR HESABIMIZ 

 

·    Yapı Kredi Bankası  Taksim Meydan Şubesi(457) Euro hesabı      

     Hesap No: 43324094   Hesap Sahibi: FOLKLORİK TURİZM

     İban: TR37 0006 7010 0000 0043 3240 94

 

·    Yapı Kredi Bankası  Taksim Meydan Şubesi(457) Dolar hesabı      

     Hesap No: 85806221   Hesap Sahibi: FOLKLORİK TURİZM

     İban: TR42 0006 7010 0000 0085 8062 21

 

 

3) Ofise Gelmeden Kredi Kartı ile Ödeme; Kredi kartınızla ofisimize gelmeden de ödeme yapabilirsiniz. Aşağıda Linki bulunan Mail Order Formumuzu açarak çıktısını alıp, formda belirtilen kişisel bilgileri ve kredi kartı bilgilerinizi doldurup imzaladıktan sonra 0.212.249.40.74’e fakslayınız. (mail order formunuzun bize ulaşıp ulaşmadığından emin olunuz.) Kredi Kartınızdan çekiminiz yapılarak 48 saat içinde size e-posta ile veya telefon ile bilgi verilir. Bilgi verilmemiş ise hatırlatınız.

MAİL ORDER FORMU İÇİN TIKLAYINIZ..

REZERVASYON ŞARTLARI

 • Acentemizin  turlarına katılmak isteyen  konuklarımızın kesin rezervasyon için tur ücretinin tamamını ödemeleri gerekmektedir.  Ödemeleri alınmayan rezervasyonlar kesinleşmiş sayılmaz.
 •  Turlarımızda araçta ödeme kabul edilmez. Ödemenin mutlaka turdan önce banka havalesi ile yada ofiste elden veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 •  Tura katılacak yolcuların ödemelerini yukarıdaki banka hesaplarımıza yapmaları durumunda; katılımcıların tam ismi ile beraber Doğum Tarihleri, Biniş Noktaları ve Cep telefon bilgileri ve Seyahat sigortası için TC. no bilgilerinin ofisimize telefon veya mail ile bildirilmesi gerekmektedir.
 • Bankaya ödeme yaptığınızın bilgisini bize bildirdikten sonra tarafımızdan size bir teyit mail’i gönderilecektir. Teyit mail’i 48 saat içinde elinize ulaşmaz ise lütfen ofisimizi arayarak bilgilendiriniz.
 •  Katılımcıların bankaya ödemelerini yapacağı gün  katılacakları turda yer olup olmadığının teyidini almaları gerekmektedir. (Bankaya Ödemeyi yapacağınız günden birkaç gün  evvel turda müsaitlik durumunu   sormuşsanız ödeme yapacağınız gün dolmuş olabileceğini düşünerek tekrar sormanız gerekir.)
 •  Mail Order Formunu kullanarak  Kredi Kartı ile  ödeme yapacak olanlar; mail order formuna web sitemizden (yukarıdaki  linkten) ulaşarak çıktısını alıp imzaladıktan sonra 0.212. 249.40.74 nolu faksa fakslamaları ve faksın ulaşıp ulaşmadığından emin olmaları gerekir.
 • Mail Order Faksınız elimize ulaştıktan en geç 48 saat içerisinde  çekiminiz yapılıp Rezervasyonunuzun kesinleşip kesinleşmediği konusunda mail veya telefon ile bilgi verilecektir.
 •  Grup adına kayıt yaptıranların, tur koşullarını tüm gruba bildirdiği kabul edilir ve bu konuda Folklorik Turizm herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • Tura kesin kayıt yaptıran herkesin Tur Programını okuduğu ve programdaki şartları kabul ettiği anlamına gelir.
 • Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 
 • Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. 
 • Sanal ortamda turlara rezervasyon yapan katılımcılar Tur Paket sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar

İPTAL ŞARTLARI

 •  Günübirlik ve Haftasonu Turlarımızda katılım yetersizliği nedeniyle iptal söz konusu olduğunda paranız iade edilir. Veya kesinleşen bir başka günübirlik veya haftasonu turu varsa sizin de istemeniz durumunda ona kaydırılır.  Cuma gece çıkışlı turlarda iptal durumu en geç Perşembe bildirilir.
 • Cumartesi Sabah çıkışlı turlarda iptal durumu Cuma günü  bildirilir.
 • Pazar sabah çıkışlı turlarda iptal durumu Cumartesi günü bildirilir.
 •  Haftasonu ve Bayram ve uzun turların hareket gününe  16 ve daha fazla gün kala iptallerde % 5 kesinti ile, 07-15 gün süre kala iptallerde tur bedelinin %50 kesinti ile,7 günden kısa süre kala iptallerde  geri ödeme yapılmaz. Başka haftaya devredilemez.
 • Haftasonu ve uzun süreli Konaklamalı turlarda 7 günden kısa süre kala iptallerde  geri ödeme yapılmaz. Başka haftaya devredilmez.
 • Folklorik; Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı tura katılacağını yazılı olarak bildirmemesi durumunda, tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıç tarihinden 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
 • Günübirlik turlarda 6-4 Gün kala iptallerde %50 kesinti ile iade yapılır,  en geç 3 gün kala iptallerde katılımcının hakkı saklı kalır, ancak geri ödeme yapılmaz  3 günden daha az kalan zamanlarda yapılan iptallerde ise hiçbir miktarda geri ödeme yapılmaz. Başka haftaya devredilmez.
 • Özel Grup rezervasyonlarında, grubun içinde iptal eden olsa bile, anlaşılan kişi ve fiyat üzerinden ödeme alınır.

 

 

Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: