Fethiye Yamaç Paraşütü, Rafting, Dalış ve Jeep Safari Turu (5 Gün 4 Gece)

Anasayfa » Fethiye Turları » Fethiye Yamaç Paraşütü, Rafting, Dalış ve Jeep Safari Turu (5 Gün 4 Gece)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Fethiye Yamaç Paraşütü, Rafting, Dalış ve Jeep Safari Turu (5 Gün 4 Gece)

"Fethiye Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Fethiye

FETHİYE YAMAÇ PARAŞÜTÜ, RAFTİNG, DALIŞ, JEEP SAFARİ TURU (5 Gün 4 Gece)

(FETHİYE  MACERA TUR PROGRAMI)

Tur Tarihleri: HER GÜN  KESİN HAREKET (Türkiyenin Her İlinden Katılıma Açıktır Fethiye'de buluşuyoruz)

***ARA ULAŞIMLAR, TRANSFERLER, 4 AÇIK BÜFE KAHVALTI, 4 AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ, 3 ADET TURLARDAKİ ÖĞLE YEMEĞİ, RAFTİNG, YAMAÇ PARAŞÜTÜ, JEEP SAFARİ, TÜPLÜ DALIŞ  DAHİL TUR

 

***Her gün  sabah 09:00-10:00 arası Fethiye otogarda buluşma,

TUR PROGRAMI

Fethiye turlarimiz hergün hareketlidir. Aşağıdaki program 8 günlüktür. Buluşma yeri olan Fethiye Otogarında,  rehberimiz sizi karşılayıp asagidaki programa göre sizi tur oldugu günler otelinizden alıp tur bitimi otelinize bırakacaktır.

1.Gün FETHiYE - ÇALIŞ PLAJI :

Sabah Fethiye otogarında rehberle buluşma, otele yerleşme. Serbest gün. Bol bol yüzüp eğleniyoruz.

2.Gün RAFTİNG:

08:00 Otelden alınış  09:45 Gürlek Köyüne’ne varış  09:50 Köy Kahvaltısı, Ekipmanların alınması, Rafting alanına hareket, Rafting hakkında brifing, sigorta kağıtlarının imzalanması, Malzeme dağıtımı 11:30 Dalaman Çayına Rafting alanına varış, Bot dağılımı, güvenlik brifingi 12:00 Rafting start 14:30 – 14:45 Rafting bitiş 15:00 Gürlek Köyü’ne varış , Öğle yemeği, fotoğraf ve video görüntülerinin izlenmesi, 16:00 Gün sonu veda geriye dönüş.

 

3.Gün JEEP SAFARİ :

Yaklasık 4000 senelik bir gecmişe sahip olan sehir 4 ayrı imparatorlugun izlerini hala tasımakta.icinde bir cok kaya mezar,bir adet kilise, roma hamamı ,antik tiyatro, ve Osmanlılardan kalma birde kale bulunduran şehir ,Likyalılara , Romalılara, Bizanslılara, ve Osmanlılara ev sahipliği yapmıştır.YAKAKÖY : Yakaköy soğuk su kaynaklarının cokluğu ve bununla beraber alabalık çiftlikleri ile ünlü.akdag dan eriyen karlar önce yerin altına sonrada dogal yollarla yeryüzüne cıkmaktadır.cennetten bi parca görünümündeki yakaköy görülmeye deger dogal park görünümündeki alabalık ciftlikleriyle ziyaretcilerine kucak acar.YEMEK : Saklıkent yakınlarında şırıl şırıl akan bir nehrin yanında , cevreden edinilen taze sebzeyle hazırlanan enfes acık büfe mezeler ve 4 ayrı cesit ana yemekten menusuyle yemek akıllarda iz bırakır.SAKLIKENT : Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Saklıkent yaklasık 1.8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta tanrının anadoluya bir armaganı niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahiptir.18 km uzunluga 600 mt yüksekliğe sahip olan kanyonda safariye katılanlar 1 saat bu güzelliği görme ve tanrının insanlıga aslında ne kadar kucuk olduklarını göstermesine fırsat tanırlar.ÇAMUR BANYOSU : Saklıkentten yagmur vasıtasıyla tasınan yüksek mineralli camur nehir kenarında birikir.sezon basında şirketimiz iş makinaları ile nehir kenarında dogal bir havuz meydana getirir.camurun buraya akması saglanır.tamamen dogal ve kokusuz camur vücuda sürülüp 10-15 dk kuruduktan sonra yıkanırken vücudumuzdan ölü hücrelerimizi alır gider.kesinlikle yan etkisi olmayan camur banyomuz aynı zamanda cokta eglenceli gecmektedir.  

4.Gün YAMAÇ PARAŞÜTÜ:

Babadağ yamaç paraşütü dünyaca ünlü uçuş parkurlarından birisidir. 45 dakikalık bir tırmanışın ardından  babadağın zirvesine uçuş bölgesine ulaşıyoruz. Kısa süren eğitimin ardından son kontrolleriniz yapılarak olduğunuz yerde düz alanda pilotunuz ile birlikte koşmak suretiyle yerde açılmış vaziyette bulunan paraşütün bir uçurtma gibi havalanıp sizi kaldırmasını sağlıyorsunuz. Profesyonel işinin ehli, eğitimleri tam olan hocalarımız neredeyse bu işlemi her gün birbirinden farklı 5 kişi ile sezon boyunca da yaklaşık 1000 uçuş yapmak suretiyle tecrübe ediyorlar..45 dakika boyunca korkuya endişeye yer yok.Babadağ’da  birbirinden farklı tercih  edilen 1700 ve 1900 metrede 3 uçuş bölgesi bulunmaktadır..rüzgarın uygunluğuna bakılarak en uygun olan yer uçuş için seçilir.Toplam 45 dakika sürecek uçuşunuz öncesinde koşu için uygun olan ve ayağınızı sarıp ayağınızdan çıkmayacak spor ayakkabısı bulundurmanız gerekmektedir. 

 

     

 

Diğer turumuz Fethiye Turu 4 gün-3 gece için tıklayınız ..

5.Gün TÜPLÜ DALIŞ

CMAS, PADI, SSI sertfikalı eğitmenlerimiz yönetimindeki eğitim kadromuz konusunda tecrübeli, uluslararası konseptlerde lisanslara sahiptir. Dalış noktasına varıncaya kadar geçen zaman içerisinde teknemizde size dalış ile ilgili detaylı bilgiler eğitmenlerimiz aracılığı ile verilmektedir.Tüm dalış programı içerisinde özgürce denize girmeniz ve güneşlenmeniz içinde yeterli zaman ayrılmaktadır.Teknemiz ile yolculuk süresince güneşlenip dinlenebilir kendinizi mavi suların serinliğine bırakabilirsiniz.İlk defa dalış yapacak iseniz endişelenmenize gerek yok. Ekibimizin profesyonel eğitmenleri size ilk pratik uygulamaları sığ ve durgun sularda rehberler gözetiminde yaptırmaktadır.Dalış teknemizde rahat edebilmeniz için yapmanız gereken şey sadece yanınıza deniz kıyafetlerinizi, havlunuzu, güneş kreminizi ve belirli bir miktar nakit para almanız.Dalış teknemiz sizi Fethiye’nin hayran kalacağınız güzellikteki dalış noktalarını götürecek.

      DİĞER FETHİYE TURLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ..

BULUŞMA NOKTALARI VE SAATLERİ

Fethiye Otogarda buluşma (Buluşma saati sizin geliş ilinize veya otobüs firmasına göre değişkenlik gösterdiğinden. Otobüs biletinizi aldıktan sonra lütfen bize  varış saatinizin bilgisini iletiniz.

AKTİVİTELER

Fethiye  Macera Tur Programımız  bol aktivite ve adrenalin meraklılarına göre hazırlanmıştır. Bu turda bir maceradan ötekine koşacak ve inanılmaz keyifli bol adrenalinli  bir tur programı sizi  bekliyor. Bu tur kapsamında yapılacak olan aktiviteler; Fethiye Yamaç Paraşütü, Fethiye Tüplü Dalış, Fethiye Jeep Safari, Fethiye Rafting Turu

TURUN ZORLUK DERECESİ

Sağlık problemi olmayan, doğayı ,denizi ,güneşi ve macerayı seven herkes katılabilir.

KONAKLAMA

Butik otellerde konaklama:  Odalarda duş, wc, saç kurutma makinesi, klima,havuz , bar, restaurant.

Butik otel nedir?Butik oteller küçük yapıya sahip olmalarına karşın seçkin müşterileri için  yıldızlı otel konforu sağlayabilen ve özel destinasyonlar ile farklı müşteri profillerine hitap etmesi ile son yıllarda ilgi görüyor. Bu tip otellerin bir diğer özelliği ise Turizm Bakanlığı'nda Özel Belgeli İşletme statüsü almaları.    

Fethiye  Beşik Otel (Çalış Plajı Yakın) 

Fethiye Otelleri, Fethiye Beşik Otel

 

KİMLER KATILABİLİR

0-13 Yaş Katılamaz. 14 Yaş ve üzeri olup yukarıdaki aktiviteleri yapmaya mani sağlık problemi olmayan her yaş grubundan kişiler katılabilir. 

TUR FİYATI

 

NAKİTTE(ELDEN/EFT VE HAVALE) İNDİRİMLİ FİYAT:  

 Dönem  Tur Fiyatı (2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı)  Tek Kişilik Tur Fiyatı(Sngle)  00-13 Yaş Çocuk
 17 Haziran - 17 Ağustos 2018  990.-TL 1.310.-TL  KABUL EDİLMİYOR
 18 Ağustos - 25 Ağustos 2018 1.125.-TL  1.390.-TL  KABUL EDİLMİYOR
26 Ağustos - 09 Eylül 2018  990.-TL  1.310.-TL   KABUL EDİLMİYOR
10 Eylül - 15 Ekim 2018  945.-TL 1.250.-TL  KABUL EDİLMİYOR

Belirtilen Tur fiyatı 2 ve 3 kişilik odada kişibaşı fiyatıdır.

Not: Tura katılan her kes yukarıda belirtilen tur fiyatına ilave olarak  15.- TL Seyahat Sigorta Bedeli Ödeyecektir.

Diğer Ödeme Seçenekleri

 KREDİ KARTLI FİYAT: BONUS VE WORLD AXESS CARD'A 3-6 TAKSİT DİĞER KARTLAR TEK ÇEKİM

 

 Dönem  Tur Fiyatı (2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı)  Tek Kişilik Tur Fiyatı(Sngle)  00-13 Yaş Çocuk
17 Haziran- 17 Ağustos 2018  1.030.-TL 1.345.-TL  KABUL EDİLMİYOR
 18 Ağustos - 25 Ağustos 2018  1.150.-TL 1.425.-TL  KABUL EDİLMİYOR
26 Ağustos - 09 Eylül 2018 1.030.-TL  1.345.- TL  KABUL EDİLMİYOR
10 Eylül - 15 Ekim 2018     995.-TL 1.295.-TL  KABUL EDİLMİYOR

Tura katılan her kes yukarıda belirtilen tur fiyatına ilave olarak  15.- TL Seyahat Sigorta Bedeli Ödeyecektir. 

REZERVASYON VE ÖDEME DETAYLARI 

Rezervasyon için bize telefon edebilir veya online rezarvasyon formu ile  gerekli bilgilerinizi bize ileterek rezarvasyon yaptırabilirsiniz.Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.   1)Rezervasyonun kesinleşmesi için Tur bedelinin tamamının ödenmesi gerekmektedir. 2)Tur hareket tarihinden 1 hafta öncesine kadar rezervasyon iptali halinde %50 kesinti ile geri iade yapılır. Son hafta içerisinde yapılan iptallerde ödeme iadesi yapılmaz.3)Rezervasyon talebinizin maille olması halinde sizinle 24 saat içinde irtibata geçilecektir.

YANINIZDA BULUNDURMANIZ GEREKENLER

 • Spor veya rahat ayakkabılar tercih edilmelidir.
 • Ani hava değişimine uyabilecek Kıyafetler (Hırka, yelek,yağmurluk...)
 • Mayo, güneş gözlüğü
 • Fotoğraf Makinesi ve Yeterli Miktarda Hafıza kartı  ve Pil Tur boyunca yeterli kıyafet.

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

 • Bölgedeki Ara Ulaşımlar (Hizmetimiz Fethiye Otogarda başlar, Her ilden katılıma açık olduğundan Ana ulaşım dahil edilmemiştir.)
 • Otogar transferleri
 • 4 Gece Fethiye Beşik Otel Konaklaması
 • 4 Açık büfe sabah kahvaltısı ,
 • 4 Açık büfe akşam yemeği ,
 • Serbest günler dışındaki 3 adet turlardaki öğle yemekleri ( Yamaç Paraşüt günü hariç)
 • Rafting, Jeep Safari, Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış
 • Rehberlik,
 • Dostluk ve Güleryüz...

Tur Ücreti Dışındakiler:

İstanbul-Fethiye -İstanbul ulaşımı, akşam yemeğindeki içecekler ,Serbest günlerde 2 öğle yemeği, ekstralar,her türlü kişisel harcamalar, Müze Giriş Ücretleri, Seyahat sigortası için 15.-tl (zorunlu katılımcılar ödemek durumundadır.)

 

Kaynak : Fethiye Yamaç Paraşütü, Rafting, Jeep Safari,Dalış
Tür : Diğer Tarih : 25.03.2016
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: