23 Nisan Norveç Fiyordları Turu 18-23 Nisan 2018

Anasayfa » 23 Nisan Turları » 23 Nisan Norveç Fiyordları Turu 18-23 Nisan 2018
share on facebook  tweet  share on google  print  

23 Nisan Norveç Fiyordları Turu 18-23 Nisan 2018

"23 Nisan Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
23

NORVEÇ FİYORTLARI TURU

                      

 KONTENJAN DOLMUŞTUR.

NORVEÇ FİYORTLARI

Oslo(2), Ulvik(1), Bergen(1) Gol(1)

Tüm Turlar ve 2 Akşam Yemeği Dahil !!

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

 

                                            18-23 NİSAN 2018                                                                       

5 GECE / 6 GÜN

                                                                       

Tur Tarihleri : 18-23 NİSAN 2018 Tur süresi :  6 gün -5 gece

 UÇUŞ DETAYLARI :

18 Nisan 2018 İst -Oslo kalkış ve iniş saatleri 07:30 – 10:20
 23 Nisan 2018 Oslo -İst Kalkış ve iniş saatleri 17:55 – 22:45 
*** Uçuş detaylarında değişiklik olabilir.

        

 

GEZİLECEK YERLER :

 

Frogner Parkı’nı gezip, şehrin simgelerinden birisi olan Karl Johans Kapısı’nı ve Oslo Şehir Binası, Kraliyet Sarayı’nı göreceğiz. Voringsfossen şelalelerinde keyifli anlar yaşayacağız. UNESCO Dünya Mirasi Listesi’nde bulunan Naeroyfjord’un muhteşem doğasına tanıklık edeceğiz. Dünyanın en meşhur tren yollarından birisi olan Flaam Dağı boyunca trenimiz, şelalelerin içinden ilerleyeceğiz.

TUR PROGRAMI

 

01.GÜN/ : İSTANBUL -OSLO   / 18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 04:30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1751 Tarifeli Sefer tarifeli sefer sayılı uçuşu ile saat 07:30’de İstanbul-Oslo uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile saat 10:20’de Oslo’ya varış. Özel transfer aracımız ile panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Frogner Parkı’nı gezecek ardından şehrin simgelerinden birisi olan Karl Johans Kapısı’nı ve Oslo Şehir Binası, Kraliyet Sarayı’nı göreceğiz. Ardından otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

02.GÜN/ : OSLO -ULVİK  / 19 NİSAN 2018 PERŞEMBE

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden çıkış işlemlerini gerçekleştirip Ulvik’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde meşhur Torpo Stave Kilisesi’nde fotoğraf molası vereceğiz. Sonrasında şelaleler ülkesinde göreceğimiz Voringsfossen ilk göreceğimiz şelalelerden birisi olacak. Hardanger Köprüsü’nü geçerek Ulvik’e ulaşacağız. Akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. Konaklama otelimizde.

 

03.GÜN/ : ULVİK -BERGEN  / 20 NİSAN 2018 CUMA

Kahvaltımızın ardından Bergen’e doğru yola çıkıyoruz. İskandinav ’yanın en güzel doğasına sahip ülkesinde yapacağımız yolculukta, Hardangervidda doğal parkı’nın içinden ilerleyecek, muhteşem manzaraları görme şansını yakalayacağız. Steindalsfossen   Şelalesi’nde keyifli bir fotoğraf molasının ardından Bergen’e devam edeceğiz.  Bergen’e vardığımızda şehir turumuza başlıyoruz. Rengarenk evleri, Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerler arasında olacak. Şehrin kalbinin attığı Balık ve Çiçek pazarlarını ziyaret ettikten sonra Bergen’de yapılacak en güzel aktivitelerden birisi olarak kabul edilen teleferik ile Floyen Dağı’na çıkıyoruz. Bergen’in panoramik manzarasını göreceğimiz bu turun ardından otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

04.GÜN/ : BERGEN -NORVEÇ FİYORTLAR -GEİLO  / 21 NİSAN 2018 CUMARTESİ

Sabah alacağımız kahvaltının ardından turumuzun en güzel güzel günlerinden bir tanesi olan fiyordlar için otelimizden hareket ediyoruz. Önce aracımız ile Gudvangen’e ulaşacak ardındından feribotumuza bineceğiz. UNESCO Dünya Mirasi Listesi’nde bulunan Naeroyfjord’u boyunca ilerleyecek muhteşem doğanın içinde bulunmaktan keyif alacağız. Sonra Flam kasabasında feribotumuzdan inecek ve Flam Dağı tren gezisine başlıyoruz. Dünyanın en meşhur tren yollarından birisi olan Flaam Dağı boyunca trenimiz, şelalelerin içinden ilerleyeceğiz. Unutulmaz bir yolculuğun ardından trenimizi değiştirecek, Myrdal’a doğru devam edeceğiz. Norveç’in kırsal bölgeleri boyunca ilerleyerek Geilo’ya varıyoruz. Varışımıza istinaden Gol’daki otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.

 

05.GÜN/ : GEİLO -OSLO / 22 NİSAN 2018 PAZAR

Kahvaltımızın ardından Oslo’ya doğru hareket edeceğiz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından Oslo’ya varıyoruz. Alış veriş yapabilir şehri dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz. Konaklama otelimizde.  

 

06.GÜN/ : OSLO -İSTANBUL  / 23 NİSAN 2018 PAZARTESİ 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zaman. Serbest zaman sonrası havaalanına hareket. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinin ardından uçağımıza biniyoruz. TK 1754 sefer sayılı uçuş ile saat 17.55’te İstanbul’a hareket. Saat 22:45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle…

 

 

OTELLER :  

1.gün Thon Hotel Bristol Oslo vb. 4* standart oda-kahvaltı https://www.thonhotels.no/hoteller/norge/oslo/hotel-bristol/?utm_source=google&utm_medium=infoboks&utm_campaign=GMB  

Brakanes Hotel Ulvik vb. 4* standart oda-kahvaltı

http://www.brakanes-hotel.com/en/  

Scandic Oernen Hotel Bergen vb. 4* standart oda-kahvaltı https://www.scandichotels.no/hotell/norge/bergen/scandic-ornen  

Pers Hotel Gol vb. 4* standart oda-kahvaltı

http://www.pers.no/  

5.gün Scandic Holberg Hotel Oslo vb. 4* standart oda-kahvaltı https://www.scandichotels.no/hotell/norge/oslo/scandic-holberg

 

FİYATLAR : 

 

 

 

TUR ÜCRETİ :

 

Tur fiyatı 

2 ve 3 kişilik odada kişibaşı 

0-02 yaş 02-11 yaş Tek Kişilik Oda (sngl)

Tur fiyatı (Tek çekim ve 3 taksit)

PEŞİN FİYATINA TEK ÇEKİM VE TAKSİTLİ PEŞİN FİYATINA TEK ÇEKİM VE TAKSİTLİ  PEŞİN FİYATINA TEK ÇEKİM VE TAKSİTLİ PEŞİN FİYATINA TEK ÇEKİM VE TAKSİTLİ

Nakit Banka Havale/Eft/Ofiste ödeme

1.499 EURO 200 EURO 1.479.-EURO 1.889 EURO
 
 

Belirtilen Fiyat 2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Fiyatıdır. 

Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında 02-11 yaş çocuk konaklarsa geçerlidir.

 

VİZE HAKKINDA :

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Folklorik Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.Uyarı: İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ —

 • Türk  Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul -  Oslo – Istanbul gidiş  dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri    —
 • Havalimanı vergileri  —
 • Programda belirtilen şehirlerde 4 *  otellerde oda kahvaltı konaklamalar,
 • Sabah kahvaltıları 
 • Otellerde alınacak 2 akşam yemeği
 • Feribot ile fiyord turu 
 • Flam Dağı tren gezisi  
 • Floyen Dağı teleferikler ile çıkış
 • Programda belirtilen tüm panaromik şehir turları
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
 • Türkçe Rehberlik hizmeti —     

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ —  

 • Vize ücreti (125 Euro)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli —(15.-TL)
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar, — 
 • Ekstra turlar
 • Ek bagaj ücreti
 • Seyahat sigortası—

 

REZERVASYON ve ÖDEME DETAYLARI:

Peşin ödeme için ofisimize gelebilir, banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin yada  taksitli ödeme yapmak isterseniz  ofisimize gelip kartınızdan çekim yaptırabilirsiniz,Mail order formumuzu doldurup bize  fakslamak suretiylede ofise gelmeden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.  

   

 

Kaynak : norveç fiyortları turu, turları
Tür : Diğer Tarih : 18.04.2018
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Bilgilendirme icin
MAIL LISTE KAYIT OLUN
E-posta: